6. Rybáři na anglické pláži

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 31 cm, rámování: 46 x 66 cm

Konec dražby: 17.05.2021 20:08 SELČ

Zbývá: 2d 21h 30m 13s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč