6. Rybáři na anglické pláži
Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek. Anglie, pobřežní motiv, Z pozůstalosti rodiny von der Lancken
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 31 cm, rámování: 46 x 66 cm
Konec dražby: 17.05.2021 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč