Sojčí hnízdo

Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.06.2024 20:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč