6. Topoly u vody

Nesignováno, rámováno v širokém masivním rámu.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 30,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 36,5 x 50 cm

Konec dražby: 11.10.2022 19:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč