6. Tři roubenky
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 27 cm, rámování: 32 x 37 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč