6. Zástupy

Nesignováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: tuš/tužka/tempera/karton
Šířka: 88 cm, výška: 44 cm, rámování: 55 x 98 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.12.2022 20:03 SEČ

Zbývá: 13d 10h 31m 8s

Vyvolávací cena: 3 000 Kč