6. Žena s mužem a zvířaty v krajině
signatura nenalezena, původní stav, rám později přetřen, na reversu razítko
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 55 cm, rámování: 72 x 67 cm
Konec dražby: 10.04.2018 18:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč