6. Žena v červené sukni
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 28 cm, rámování: 40 x 36 cm - poškozený rám
Konec dražby: 10.09.2020 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč