6. Ženy
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 51 cm, rámování: 67,5 x 77
Stav: restaurováno
Konec dražby: 06.04.2022 19:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč