60. Domy
nesignováno, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 19 cm, výška: 30 cm, rámování: 39 x 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 19:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč