60. Lichvář - Rabe
signováno na reversu, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 17 cm, výška: 20 cm, rámování: 23 x 20 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč