60. U vody
paspartováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 58 x 78 cm
Stav: oděrky na rámu
Konec dražby: 06.12.2021 19:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč