Pole

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 34 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 21.01.2021 20:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč