61. Tatry
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 27.01.2020 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč