62. Chalupy u vody
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1903
Šířka: 62 cm, výška: 38 cm, rámování: 50 x 74 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 27.01.2020 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč