Krajina

signováno a datováno vlevo dole, na rámu štítek: cena k 1. místu I.- III. třídy 1.ročníku Okruhu říjnové revoluce 1951. rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 34 cm, výška: 28 cm, rámování: 36 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč