Pasáček se stádem

signováno vpravo dole R. Delbeck
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 47 cm, rámování: 67 x 87 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč