62. Žena s dítětem
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 27 cm, výška: 37 cm, rámování: 56,5 x 46,5 cm
Konec dražby: 20.07.2021 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč