62. Ženy na poly
volná deska
Technika: olej na překližce
Šířka: 40 cm, výška: 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.11.2021 19:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč