63. Vesnice na řece Meuse

Orámováno, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský popisek
Technika: mědirytina, datace: 18. století
Šířka: 27 cm, výška: 20 cm, rámování: 40 x 47 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 19:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč