63. Zátiší
signováno vpravo dole, datováno vlevo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1958
Šířka: 24 cm, výška: 32 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 13:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč