63. Zimmermann R.? - Sixtinska Madona
signováno a datováno vpravo dole, dobová malba podle předlohy Sixtinská Madona od Raffael Santi
Technika: olej na plátně, datace: 1926
Šířka: 74 cm, výška: 100 cm, rámování: 125 x 98 pošk.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 19:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč