64. Zimní podvečer
signatura nenalezena, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu
Šířka: 56,5 cm, výška: 76 cm, rámování: 69 x 70 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč