65. Letní pohled na město
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 62 cm, rámování: 73 x 63 cm
Konec dražby: 08.08.2022 19:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč