65. Přístav
Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: akvarel
Šířka: 22 cm, výška: 31 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč