65. Romantická krajina - Barbizonská škola
nesignováno, reintoilováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 41 cm, rámování: 54 x 67 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč