66. Rybáři
datováno a signováno na reversu a vpravo dole, rámováno blondelovým rámem
Technika: olej na plátně, datace: 1991
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 75 cm
Konec dražby: 11.07.2022 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč