67. Veselá chasa
signováno nečitelně vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: nečitelně
Šířka: 65 cm, výška: 86 cm, rámování: 103,5 x 83,5 cm
Konec dražby: 10.04.2018 19:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 10 600 Kč