Akt ženy

signováno vpravo dole, na kartonu se zkosenými okraji
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 19 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 13:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč