68. Akt ženy
signováno vpravo dole, na kartonu se zkosenými okraji
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 19 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 13:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč