68. Alpy
signováno nečitelně vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 73 cm, výška: 80 cm, rámování: 97,5 x 91 cm
Konec dražby: 10.04.2018 19:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 900 Kč