Cestou z lesa

signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 45 cm, výška: 28 cm, rámování: 54 x 70 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč