67. Krajina
signováno vpravo dole
Technika: tempera
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 18.05.2021 20:44 SELČ
Dosažená cena: 1 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
1 Kč | 18.5.2021 19:41:20 |