68. Na trhu
nesignováno, na reversu přípis Sovová Dagmar
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 50 cm, výška: 33 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 25.09.2018 19:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč