67. Přístav - velký formát
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 48 cm, rámování: 65 x 86 cm pošk.
Konec dražby: 05.05.2020 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč