68. Hlava
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 4/200
Technika: litografie na kartonu, datace: 1980
Šířka: 40,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 73,5 x 67 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč