Krajina s domem
Signováno vlevo dole, rámováno. Pochází z majetku České spořitelny.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 36 cm, rámování: 47,5 x 55 cm
Konec dražby: 12.06.2023 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč