68. Sedící akt
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 34 cm, výška: 58 cm, rámování: 74 x 50 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč