7. Farmář
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 62 cm, rámování: 77 x 90 cm
Konec dražby: 31.10.2022 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč