Mlýn

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 54 cm, rámování: 66 x 76 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 02.08.2021 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč