7. Modlící se rodina

domalovávaný tisk na kartonu, rámováno
Šířka: 23 cm, výška: 17 cm, rámování: 20,5 x 25,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 15.09.2020 20:07 SELČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 450 Kč