7. Návrat legionáře

plátno rentolováno, odborně restaurováno, rám mírně poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 90 cm, výška: 71 cm, rámování: 82 x 101,5 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 07.02.2022 20:12 SEČ

Zbývá: 19d 8h 55m 54s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč