Portrét muže

rámováno
Technika: olej na plechu
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 33 x 28 cm

Konec dražby: 30.11.2020 20:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč