7. Portrét muže

rámováno v původním zlaceném rámu
Technika: olej na plechu
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 33 x 28 cm

Konec dražby: 30.11.2020 20:12 SEČ

Zbývá: 4d 20h 54m 31s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč