7. Portrét muže
rámováno
Technika: olej na plechu
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 33 x 28 cm
Konec dražby: 30.11.2020 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč