7. Portrét ženy

signováno a datováno vpravo dole, krakeláž, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1858
Šířka: 35 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 53,5 x 43,5 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 23.10.2019 19:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč