Ženy u vody

rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 60 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.09.2022 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 400 Kč