70. Dívky u vody

signováno a datováno vpravo dole, původní rám
Technika: olej na překližce, datace: 1939
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40,5 x 50,5 cm

Konec dražby: 11.12.2018 20:45

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč