71. Dívky u vody
signováno a datováno vpravo dole, původní rám
Technika: olej na překližce, datace: 1939
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40,5 x 50,5 cm
Konec dražby: 11.12.2018 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč