71. Capri v Itálii
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 34 cm, rámování: 44 x 60 cm
Konec dražby: 10.11.2022 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč