Na pláži

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 53 cm, výška: 34 cm, rámování: 48 x 66 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 06.12.2021 19:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč