71. Na pláži
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 53 cm, výška: 34 cm, rámování: 48 x 66 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 06.12.2021 19:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč